Przejdź do treści

Wywiadówka - 21.02.2019 r.

Szanowni Rodzice!

Obecnie trwają prace nad wdrożeniem w naszej szkole E-Dziennika (dziennika elektronicznego), który umożliwi rodzicom / opiekunom prawnym dostęp do informacji na temat syna / córki. Dostęp do wybranych informacji posiadać będą również uczniowie.

Proszę o obejrzenie zamieszczonego poniżej filmu, który wyjaśni Państwu krok po kroku, jak zdobyć dostęp do e-dziennika.

 

Niezbędne informacje na temat e-dziennika zostaną Państwu podane na wywiadówce, która odbędzie się w dniu 21 lutego 2019 roku o godz. 17.30.

 

 

Hazard? Nie, dziękuję!

     Dnia 18.02.2019 uczniowie klas maturalnych: IVTI, IV TE i IV TEO wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Izby Administracji Skarbowej z Białegostoku. Tematem prelekcji pod tytułem "Hazard? Nie, dziękuję!"  były urządzenia nielegalnych gier hazardowych.

Powstają nowoczesne pracownie do nauki zawodu

     W naszej szkole trwają intensywne prace remontowo-budowlane związane z modernizacją pracowni zawodowych. Jest to I etap realizacji projektu pod nazwą "Kompleksowa modernizacja pracowni zawodowych w Powiecie Siemiatyckim". Kolejnym etapem, którego realizacja odbędzie się w tym roku będzie wyposażenie pracowni w nowoczesne pomoce dydaktyczne. 

Czytaj więcej...

Spotkanie z przedstawicielami Wojsk Obrony Terytorialnej

    13 lutego uczniowie klas czwartych technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Podlaskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej. Młodzież mogła dowiedzieć się jaka jest misja WOT, jakie warunki należy spełniać, aby wstąpić szeregi „Terytorialsów”, jak wygląda cykl szkolenia żołnierzy WOT oraz jakie korzyści daje służba w tym rodzaju sił zbrojnych.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2019

5 lutego pod hasłem „Działajmy razem!” obchodzimy po raz kolejny Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Ma on na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i lokalnym, a także łącząc zaangażowania wielu instytucji i rodziny, czyli najbliższego otoczenia dziecka.

Czytaj więcej: https://www.saferinternet.pl/dbi/o-dbi.html