Przejdź do treści

"STADIONOWY CHALLENGE" ZST w Czartajewie wygrywa plebiscyt Top Regionu 2020

Redakcje portalu podlasie24.pl i Radia Podlasie przygotowały po raz dziewiąty Plebiscyt podsumowujący miniony rok w naszym regionie - Top Regionu 2020. W kategorii Sportowiec i wydarzenie sportowe roku w regionie pierwsze miejsce zajęła inicjatywa naszej szkoły -  "Stadionowy Challenge" -  Biegi Sztafetowe - uczniowie kontra nauczyciele. 

12 października 2020 r. po 3 godzinach biegów w deszczu, rywalizację wygrała drużyna uczniów, która przebiegła dystans ponad 33 km, nauczyciele przebiegli ponad 32 km. W sumie drużyny pokonały 164 okrążenia stadionu: 81 nauczyciele, 83 uczniowie - inaugurując w ten oryginalny sposób obchody Dnia Nauczyciela.

W drużynie nauczycieli biegali: Ewelina Jabczyk, Anetta Lenkiewicz, Łukasz Jachimczuk, Rafał Szyszko, Mirosław Samosiuk i Marta Jakimiuk – dyrektor szkoły.

W ekipie uczniów startowali: Adam Ochental, Adrian Zdrojewski, Jakub Boguszewski, Kacper Zazuliński, Dawid Siemieniuk, Marek Kubeł.

http://www.podlasie24.pl/konkurs/-laureaci-plebiscytu-top-regionu-2020-30d53.html

https://siedlce.ng.podlasie24.pl/sport/laureaci-plebiscytu-top-regionu-2020-w-kategorii-wydarzenie-sportowe-goscili-w-katolickim-radiu-podlasie-20210121193526

Nowy plan lekcji od 18.01.2021 r.

Od 18 stycznia 2021 r. obowiązuje nowy plan lekcji, który jest już dostępny w zakładce PLAN ZAJĘĆ.

Harmonogram egzaminów zawodowych w sesji zimowej 2021 w ZST w Czartajewie

 

Harmonogram egzaminów zawodowych w sesji zimowej 2021 w Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie

Należy zapoznać się z obowiązującymi wytycznymi: Wytyczne dla zdających egzamin zawodowy

 Komunikat o przyborach pomocniczych – część pisemna w sesji styczeń-luty 2021

Czytaj więcej...

DZIAŁALNOŚĆ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W CZASIE FERII ZIMOWYCH

   W okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferuje Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Siemiatyczach. Placówka nasza działa bez ograniczeń, zgodnie z wewnętrznymi procedurami funkcjonowania w stanie epidemii SARS-CoV-2.

     Udzielanie bezpośredniej pomocy przez naszą Poradnię polega m.in. na prowadzeniu terapii dzieci i młodzieży oraz ich rodzin. Placówka wspiera także rodziców w rozpoznawaniu potrzeb rozwojowych i edukacyjnych, możliwości psychofizycznych dzieci i młodzieży oraz w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych i wychowawczych.

   W okresie ferii zimowych Poradnia została zobligowana do podejmowania dodatkowych działań o charakterze interwencyjnym, w sytuacjach kryzysowych.

     W związku z tym specjaliści Poradni pełnią dyżury telefoniczne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 pod numerem telefonu 85 655 26 12.

Z poważaniem Rafał Zaremba - Dyrektor

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Siemiatyczach

17-300 Siemiatycze ul. Kościuszki 43a

Życzenia noworoczne