Przejdź do treści

WYNIKI RYWALIZACJI O MIANO NAJLEPSZEGO SPORTOWCA W RYWALIZACJI CHŁOPCÓW W ROKU SZKOLNYM 2018-2019 na dzień 22 maja 2019

1

Krystian Kryński

I TM

152 pkt.

2

Bartek Muczko

I TH

149

3

Paweł Jankowski

I TI

119

4

Kacper Borucki

II TEL

98

5

Dominik Roguziak

I TI

86

6

Krzysztof Czarkowski

I TE

82

7

Kacper Zazuliński

I TEL

65

8

Daniel Czapiuk

II TI

53

9

Radek Łukasiuk

I TI

51

10

Dominik Herman

II TI

40

 

Grzegorz Brzeziński

I TH

40

 

Krystian Weremijewicz

II TEL

40

13

Jakub Miłkowski

I TEL

38

14

Adrian Twarowski

II TI

35

15

Eryk Obniski

II TEL

33

16

Seweryn Gunia

IV TI

31

17

Marcin Olszewski

IV TI

30

 

Mateusz Krawczuk

IV TI

30

19

Mateusz Kłopotowski

II TEL

28

20

Szymon Zagubień

IV TE

24

 

Dominik Szmurło

II TM

24

 

Jarosław Stępkowski

II TM

24

23

Łukasz Korowajczuk

I TI

21

24

Mateusz Zduniuk

I TEL

20

 

Gabriel Rożuk

IV TI

20

 

Bartek Zakrzewski

II TEL

20

27

Filip Borowy

II TI

18

28

Jakub Rękawek

I TI

10

 

Kacper Ustyniuk

I TM

10

 

Piotr Ludwiczuk

I TH

10

 

Mateusz Motylewicz

I TI

10

 

Jakub Żabiński

II TI

10

 

Piotr Sawicki

II TEL

10

 

Sebastian Zajączkowski

III TI

10

 

Jarosław Porzeziński

IV TEO

10

35

Kacper Robkowski

II TI

8

36

Adrian Zalewski

I TE

6

37

Kacper Oksięciuk

II TI

5

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca w rywalizacji dziewcząt w roku 2018 - 2019 (na dzień 22 maja 2019)

1

Karolina Ciołko

II TF

171 pkt.

2

Klaudia Zdrojewska

I TH

80

3

Barbara Puchacz

II TE

68

4

Osiniak Weronika

I TH

52

5

Magdalena Kuchta

II TI

51

6

Klaudia Wilińska

I TE

46

7

Katarzyna Kryńska

I TI

38

8

Klaudia Mińko

I TF

37

9

Karolina Ładziak

I TH

35

10

Agnieszka Siwiak

III TF

18

11

Karolina Kowalczuk

II TE

10

12

Julia Markiewicz

I TE

5

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca w rywalizacji chłopców w roku 2018 - 2019

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca
w rywalizacji chłopców w roku 2018 - 2019
(na dzień 4 grudnia 2018)

1

Bartek Muczko

 I TH

121 pkt.

2

Krystian Kryński

I TM

90

3

Kacper Borucki

II TEL

74

4

Kacper Zazuliński

I TEL

45

5

Paweł Jankowski

I TI

43

6

Krzysztof Czarkowski

I TE

42

7

Radek Łukasiuk

I TI

41

8

Dominik Herman

II TI

40

9

Grzegorz Brzeziński

I TH

30

10

Filip Borowy

II TI

18

11

Dominik Roguziak

I TI

10

 

Mateusz Zduniuk

I TEL

10

 

Krystian Weremijewicz

II TEL

10

 

Marcin Olszewski

IV TI

10

 

Mateusz Krawczuk

IV TI

10

Wyniki rywalizacji o miano najlepszej klasy w rywalizacji sportowej chłopców w roku 2018 - 2019

Wyniki rywalizacji o miano najlepszej klasy
w rywalizacji sportowej chłopców w roku 2018 – 2019
(na dzień 4 grudnia 2018)

  1.  

I TH

151 pkt.

  1.  

I TI

94

  1.  

I TM

90

  1.  

II TEL

74

  1.  

II TI

58

  1.  

I TEL

55

  1.  

I TE

42

  1.  

IV TI

20

  1.  

II TM

10

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca w rywalizacji dziewcząt w roku 2018 - 2019 (na dzień 14 listopada 2018)

1.

Karolina Ciołko

II TF

126 pkt.

2.

Barbara Puchacz

II TE

35

3

Klaudia Mińko

I TH

37

4.

Magdalena Kuchta

II TI

33

5.

Klaudia Zdrojewska

I TF

32

6.

Osiniak Weronika

I TH

31

7.

Karolina Ładziak

I TH

30