Przejdź do treści

Zakończenie zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017

 

Dnia 23 czerwca 2017 roku zakończyliśmy zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017.
Pan dyrektor Alfred Bajena  podczas swojego przemówienia odczytał listy Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej oraz Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego skierowane z tej okazji do dyrekcji, nauczycieli, pracowników, rodziców oraz uczniów. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk dyrektora świadectwa z wyróżnieniem, a wybrani otrzymali nagrody książkowe i dyplomy za szczególne osiągnięcia oraz aktywną pracę na rzecz szkoły. Uczniowie klasy II TUiSEO otrzymali certyfikaty uczestnictwa w programie „Junkers szkoli”. Patryk Toczyński w związku z uzyskaniem najlepszego wyniku z testów on-line dodatkowo otrzymał dyplom oraz nagrody rzeczowe firmy Bosch. 

 

Na zakończenie pan dyrektor życzył wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku.