Przejdź do treści

Dzień Otwarty w ZSR Czartajew

     25 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Z tej okazji gościliśmy młodzież z okolicznych gimnazjów. Pan Dyrektor oficjalnie powitał przybyłych uczniów i zaproszonych gości: Starostę - Jana Zalewskiego i Wicestarostę Powiatu Siemiatyckiego - Marka Bobla, przedstawicieli Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach (z którym szkoła podpisała porozumienie w sprawie objęcia patronatem klas technikum ekonomicznego, architektury krajobrazu i informatycznego), firmy Coral (specjalizującej się w sprzedaży urządzeń związanych z energetyką odnawialną), firmy Pronar oraz firm transportowych z powiatu siemiatyckiego, które wspierają swoją bazą i doświadczeniem działania zmierzające do utworzenia nowego kierunku: kierowcy - mechanika od września 2016r.
     Gimnazjaliści mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną poprzez udział w warsztatach, lekcjach otwartych i prezentacjach, które zostały przygotowane przez wszystkie kierunki kształcenia. Dużym zainteresowaniem cieszył się, prowadzony przez profesjonalnych fryzjerów i wizażystów, pokaz fryzjersko-kosmetyczny. Miał on na celu wskazanie możliwości wynikających z podjęcia nauki na kierunku technik usług fryzjerskich.
     Wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego byli też zaproszeni na pyszną kiełbaskę z grilla oraz słodki poczęstunek. Młodzieży gimnazjalnej dziękujemy za liczne przybycie, zaś dyrektorom gimnazjów za umożliwienie przyjazdu.