Przejdź do treści

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

 24 czerwca 2016 roku zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/2016 pan dyrektor Alfred Bajena odczytał list Starosty i Wicestarosty Siemiatyckiego skierowany z tej okazji do dyrekcji, nauczycieli, pracowników, rodziców oraz uczniów. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk dyrektora świadectwa z wyróżnieniem, a wybrani otrzymali nagrody książkowe i dyplomy za szczególne osiągnięcia oraz aktywną pracę na rzecz szkoły. Na zakończenie, pan dyrektor życzył wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku.

 

 

Drodzy Uczniowie !!!
Życzymy Wam wspaniałej pogody, cudownego relaksu, dobrej i bezpiecznej zabawy. Prosimy również - Wylogujcie się na wakacje i obserwujcie otaczający Was świat, a nie tylko ekrany swoich monitorów i telefonów !!!

         Do zobaczenia we wrześniu!