Przejdź do treści

Sauna ozonowa - Spa dla włosów

     Zaczynamy czas intensywnej pielęgnacji. Uczniowie technikum w zawodzie technik usług fryzjerskich wykonują na swoich włosach zabiegi pielęgnacyjne takie jak kondycjonowanie, botox, regeneracja czy olejowanie. Aby środki do pielęgnacji działały optymalnie wykorzystujemy SAUNĘ OZONOWĄ - Spa dla włosów.

     Sauna sprawia, że odżywcze składniki preparatów wnikają dobrze we włosy. Głębokie nawilżenie dobrze działa na włosy zmęczone słońcem, farbowaniem. Włosy potrzebują nawilżenia bardziej niż skóra – ich struktura jest ciągle narażona na uszkodzenia a przez to tracą wodę. Słońce, wiatr, czapki zimą, częste zmiany koloru oraz środki stylizujące wysuszają i uszkadzają włosy. Prawie wszystkie preparaty zawierają keratynę (główny budulec włosa),  D- pantenol i wiele innych składników odżywczych. Sauna potęguje działanie odżywek. Włosy po takim zabiegu są sprężyste, lśniące i łatwe do rozczesania.

     Nasi uczniowie poznają wszystkie etapy pielęgnacji oraz uczą się, jak prawidłowo aplikować preparaty na włosy. Nabywają też umiejętności w zakresie prawidłowej diagnozy włosów i skóry głowy, a także dowiadują się jakich kosmetyków należy użyć w zależności od problemu z którym przychodzi do nich klient. Młodzież ma możliwość wykonywania profesjonalnych zabiegów przeznaczonych do różnego rodzaju włosów.

     NIE PRZEDKŁADAJ WYGLĄDU ESTETYCZNEGO NAD ZDROWIE SWOICH WŁOSÓW!!!