Przejdź do treści

Wieczór Wigilijny w ZST Czartajew

     20 grudnia w internacie Zespołu Szkół Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie odbył się Wieczór Wigilijny, w którym uczestniczyła dyrekcja szkoły, księża, nauczyciele, pracownicy szkoły i internatu, uczniowie szkoły oraz zaproszeni goście. Spotkanie rozpoczęły Jasełka przygotowane przez młodzież mieszkającą w internacie pod kierunkiem wychowawczyni Doroty Jaszczuk. Zanim zasiedliśmy do wspólnego posiłku, przy wspólnej modlitwie i przełamaniu się opłatkiem, życzenia Bożonarodzeniowe złożyli dyrektor szkoły Pan Alfred Bajena oraz księża obu wyznań. Ten wyjątkowy wieczór przy wieczerzy wigilijnej spędziliśmy w świątecznym nastroju.

     Dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom i życzymy wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.