Przejdź do treści

TOP REGIONU 2018 wyniki

FINALIŚCI TOP REGIONU 2018, INWESTYCJA ROKU 2018

Wśród 10 największych inwestycji 2018 roku w naszym regionie znalazły się: - Stadion lekkoatletyczny w Czartajewie - Tunel pod torami kolejowymi i III etap obwodnicy śródmieścia Miasta Siedlce - Nowy budynek Starostwa Powiatowego w Garwolinie - Remont Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siedlcach - Przedszkole Gminne w Siemiatyczach - Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie Gminy Pilawa. Kompleksowa termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Trąbkach, budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Gocławiu oraz budynku OSP w Puznówce - Żłobek Gminny "Maluszkowo" w Ulanie-Majoracie

Źródło, czytaj więcej: http://podlasie24.pl/miasto-siedlce/region/laureaci-plebiscytu-top-regionu-2018-28983.html