Przejdź do treści

Tydzień zawodów

    W dniach od 5 do 8 marca w naszej szkole odbył się „Tydzień zawodów”. W tych dniach wybrani reprezentanci poszczególnych kierunków kształcenia uczestniczyli w spotkaniach z zaproszonymi przedstawicielami zawodów.

    11 marca w ramach podsumowania „Tygodnia zawodów” i spotkań przeprowadzony został konkurs pod hasłem Zmagania Zawodowców. Konkurs dotyczył wiedzy o zawodach, przebiegał w 4 etapach. Uczestnicy odpowiadali na pytania oraz wykonywali zadania praktyczne. Wzięło w nim udział 7 drużyn, reprezentantów zawodów: technik ekonomista, technik handlowiec, technik informatyk, technik mechanik, technik elektryk, technik usług fryzjerskich, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: Pani wicedyrektor Marta Jakimiuk jako przedstawiciel zawodów ekonomiczno-handlowych, pan Bogdan Laskowski - przedstawiciel zawodu technik elektryk i TUiSEO, Pan Mariusz Szulc - przedstawiciel zawodu technik informatyk, Pan Leon Kochanowski - przedstawiciel zawodu technik mechanik, Pani Justyna Jaroszuk - przedstawiciel zawodu technik usług fryzjerskich, oraz pani Natalia Gusiewa-Romaniuk - nauczyciel języka angielskiego zawodowego w różnych branżach.

    W zmaganiach zawodowców, zwyciężyła drużyna zawodu technik elektryk oraz ex aequo na II miejscu drużyny w zawodzie technik mechanik i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

    Podsumowaniem rywalizacji było wręczenie dyplomu oraz drobnych upominków. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie dostali „bon zwalniający z pytania z przedmiotów zawodowych”.

Dziękujemy za wspólną zabawę