Przejdź do treści

Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 maja i zakończenie nauki klas maturalnych

    Z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów był oddaniem hołdu twórcom Konstytucji oraz przypomnieniem faktów historycznych związanych z tym wydarzeniem. Część artystyczna przypominała, że Konstytucja Majowa dawała nadzieję, stała się symbolem dążenia do odrodzenia narodowego.

    Tą uroczystą akademią pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to dla nich wyjątkowy dzień, ponieważ zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Pan dyrektor Alfred Bajena wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy i nagrody za osiągnięcia sportowe i aktywny udział w życiu szkoły. Nie zabrakło też wspólnych fotografii i podpisów na tablicy pamiątkowej.

    Z pewnością był to szczególny dzień – pełen podziękowań i wzruszeń. Mamy nadzieję, że na długo zostanie w pamięci naszych absolwentów. Tymczasem życzymy powodzenia na maturach i wielu dalszych sukcesów.