Przejdź do treści

Stadion Lekkoatletyczny przy Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie miejscem coraz liczniejszych wydarzeń sportowych

Nowe obiekty sportowe przy Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie zaczynają cieszyć się coraz większym zainteresowaniem organizatorów różnych imprez sportowych.

31 maja Szkoła Podstawowa w Czartajewie zorganizowała Dzień Sportu na stadionie lekkoatletycznym i boisku wielofunkcyjnym przy naszej placówce. Dzieci i młodzież bawiły się i rywalizowały w licznych konkurencjach. 

W dniach 29 - 30 maja na stadionie rozgrywane były Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Sporcie Pożarniczym organizowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach wraz z Powiatem Siemiatyckim.

13 czerwca również na naszym stadionie odbędzie się Powiatowa Olimpiada Lekkoatletyczna dzieci i młodzieży.