Przejdź do treści

Wicemistrzostwo Powiatu Siemiatyckiego w Futsalu

     W dniu 4.03.2020r. Drużyna Futsalu ZST w Czartajewie zdobyła tytuł Wicemistrza Powiatu Siemiatyckiego w Futsalu. W finale spotkała się z ZSR w Ostrożanach. Mecz rozpoczęliśmy ambitnie pierwsi strzelając bramkę, niestety przy zmianie naszej pierwszej drużyny (Zazuliński Kacper, Motylewicz Mateusz, Zieleniewski Dorian, Sawicki Piotr, Jankowski Paweł) weszli mniej doświadczeni pierwszacy (Kryński Rafał, Majewski Mateusz, Mickiewicz Adrian, Grzyb Damian, Przystupa Daniel) tracąc w 5min. trzy bramki. Próby wyrównania nie powiodły się, chociaż w drugiej połowie „pierwszacy” zaprezentowali lepszy, odważniejszy futbol. Bramki dla ZST Czartajew zdobyli: Kacper Zazuliński (3) i Sawicki Piotr (1). Na turniej wyjechaliśmy bez bramkarzy i kapitan zespołu Krystian Kryński (nasz najlepszy strzelec w lidze wojewódzkiej 2018/2019) zamienił rolę napastnika i  z poświęceniem „stał” na bramce.