Przejdź do treści

Od 25 marca do 10 kwietnia 2020 r. kształcenie na odległość

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej ograniczającego funkcjonowanie jednostek systemu oświaty w Polsce w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19

od dnia 25 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r.

szkoły prowadzą kształcenie na odległość

W tym czasie podstawowym narzędziem komunikacji w naszej placówce staje się e-dziennik. Uczniowie będą otrzymywać tą drogą materiały dydaktyczne oraz informacje od swoich nauczycieli. Prosimy o systematyczne sprawdzanie informacji przekazywanych przez e-dziennik i wypełnianie swoich obowiązków poprzez pracę zdalną.

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne

Uczniowie bądź rodzice, którzy do tej pory nie mają dostępu do dziennika wypełniają formularz aktywacji konta i dostarczają jego skan/ zdjęcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: „e-dziennik”.