Przejdź do treści

Zakończenie roku szkolnego 2019/20

26 czerwca 2020 roku odbyło się zakończenie - tego bardzo trudnego i nietypowego - roku szkolnego 2019/2020. Był to wyjątkowy czas, jakiego wcześniej nie mieliśmy okazji doświadczyć. Zmieniły się formy nauczania, relacje z innymi i w dużej mierze nasze życie... Dlatego kończąc ten rok szkolny,  szczególnie mocno dziękujemy za wzajemne wsparcie, cierpliwość i wytrwałość. Na szczęście nasi uczniowie pracowali pilnie nie tylko w murach szkoły, ale także podczas kształcenia zdalnego. W związku z tym wielu uczniów odebrało od Pani Dyrektor Marty Jakimiuk świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły. Jest to dla nas dowód, że współpraca na odległość to nie był czas stracony. Teraz już tradycyjnie zaczynają się upragnione przez wszystkich wakacje - życzymy, aby był to czas beztroski, ale też bezpieczny. 

Mamy nadzieję, że we wrześniu zobaczymy się w realu, a na lekcje będzie nas wzywał tradycyjny dzwonek, a nie sygnał komunikatora internetowego. 
 
Do zobaczenia w ZST!