Przejdź do treści

VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Bitwa na Słowa"

Czartajew, dnia 30.10.2018 r.

Nauczyciele języka polskiego szkół gimnazjalnych i podstawowych
 powiatu siemiatyckiego i okolic

Szanowni Państwo!

Zespół Szkół Technicznych im W. St. Reymonta w Czartajewie serdecznie zaprasza uczniów klas gimnazjalnych i szkół podstawowych do wzięcia udziału w:

VI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim

„Bitwa na słowa”,

który odbędzie się 28.11.2018r. (środa) o godz. 9.00. w świetlicy internatu ZST w Czartajewie. Przewidywany czas trwania konkursu ok. 3h ( w zależności od liczby uczestników).

W związku ze stuleciem odzyskania niepodległości przez Rzeczypospolitą Polską 11 listopada 1918 r. chcielibyśmy zadedykować tegoroczną VI edycję konkursu poezji niepodległościowej, by wspólnie świętować ten jubileusz.

Dobór autora i tytułu wiersza pozostawiamy Państwu. Niech poprzez śpiew i recytację zostanie złożony hołd „tym wszystkim, którzy w latach zmagań o wolną i niepodległą Polskę dali świadectwo swej miłości do ojczyzny”.

Mamy nadzieję, że tego typu spotkania będą wpływały na dalszą integrację środowiska nauczycieli i młodzieży wszystkich szkół zaproszonych do udziału w konkursie.

Do powyższego pisma dołączamy Regulamin konkursu, kartę zgłoszenia uczniów oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe informacje o konkursie zawarte są w regulaminie i na stronie zst.czartajew.pl w zakładce Konkursy 2018/2019 - Konkurs Recytatorski

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie!