Przejdź do treści

Coraz bliżej Święta - kartki świąteczne z życzeniami w językach obcych

Tradycyjnie już w grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na kartkę świąteczną w języku obcym. Nauczyciele języków otrzymali w tym roku wiele prac. Zaangażowanie oraz zdolności językowe i artystyczne wszystkich uczestników zostały nagrodzone ocenami. Prezentujemy prace naszej zdolnej młodzieży wierząc, że świąteczny nastrój udzieli się wkrótce nam wszystkim.

Merry Christmas! Joyeux Noël! Fröhliche Weihnachten! C Pождеством Xристовым!

Konkurs na kartki świąteczne w języku obcym 2020

Konkurs wiedzy o Ameryce

     UWAGA KONKURS!!!

Nauczyciele języka angielskiego zapraszają uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskim internetowym konkursie wiedzy o Stanach Zjednoczonych "I know America". Na zwycięzców konkursu czekają m.in.:
  • indeksy na studia I stopnia w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW,
  • staż w Amerykańskiej Izbie Handlowej w Warszawie,
  • trzydniowe zwiedzanie Warszawy.
Rejestracja trwa do 28 października 2020 r.
Więcej informacji znajdziecie na stronie www.knowamerica.pl lub u nauczycieli języka angielskiego.

UWAGA KONKURS, CONTEST, WETTBEWERB, CONCOURS, соревнование!!!

     Dnia 26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Celem tego międzynarodowego święta jest motywowanie Europejczyków do ustawicznej nauki języków obcych oraz szerzenia wiedzy o różnorodności językowej i kulturowej Europy.

Nasza szkoła będzie również uczestniczyć w obchodach tego święta. W tym roku szkolnym nauczyciele języków obcych przygotowali dla Was konkurs online z nagrodami. 

Na czym on polega:

  • Quiz z pytaniami o krajach europejskich został udostępniony uczniom poprzez dziennik elektroniczny w ramach usługi Office 365: Forms,
  • Każdy uczeń naszej szkoły otrzymał link do konkursu, który będzie aktywny tylko we czwartek (24 września 2020 r.) od godziny 20.00 do 20.30,
  • Uczniowie z najwyższymi wynikami otrzymają nagrody rzeczowe i super fajne oceny cząstkowe z dwóch języków obcych, których uczą się.

Zwycięzcami quizu zostali: Piotr Ludwiczuk (94%) oraz Jakub Kaliszuk (94%).

Wszyscy pozostali uczestnicy quizu w nagrodę za udział otrzymają super fajne ocen z języków obcych, których się uczą.

GRATULUJEMY!

A może nauka języka obcego online?

Kursy online, aplikacje, testy, gry, fiszki i wiele innych. Całkowicie za darmo!

Zajrzyj na stronę https://www.50languages.com/ucz-sie-jezykow-online i wybierz język oraz kategorię do nauki. Masz tam możliwość doskonalić język, który już znasz lub uczyć się wybranego języka zupełnie od podstaw. Ucząc się możesz korzystać z komputera lub z aplikacji na smartfona.