Przejdź do treści

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS Podsumowanie etapu szkolnego

     8 października 2018r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS. Uczniowie klas I-III technikum rozwiązali test wiedzy, który zawierał zadania zamknięte i otwarte. Komisja po sprawdzeniu prac zakwalifikowała zgodnie z Regulaminem Olimpiady 5 osób do II etapu powiatowego. Są to:

1. Uczeń klasy III TUF,

2. Uczennica klasy III TUF,

3. Uczennica klasy I TUF,

4. Uczennica klasy II TUF,

5. Uczennica klasy II TUF.

 

Czytaj więcej...

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

     Celem olimpiady jest poszerzenie wiedzy młodzieży na temat zapobiegania zakażeniom HIV oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS.

Uczestnikami olimpiady są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego, którzy wezmą udział w eliminacjach: szkolnych, powiatowych i wojewódzkich do grudnia 2018r.

     Uczniowie naszej szkoły przystąpią do etapu szkolnego 8 października 2018r. rozwiązując test wiedzy. Najlepsi uczniowie zakwalifikują się do etapu powiatowego.

Koordynator: n-l biologii Halina Lubowicka

Wiedza na temat HIV/AIDS

W związku z działaniami profilaktycznymi oraz zbliżającym się szkolnym etapem Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego, zachęcamy do zapoznania się z materiałem zgromadzonym na stronie https://www.aids.gov.pl/kampanie/CWL/01.html

Sprzątanie Świata 2018

     Od kilku lat pod koniec września w całym kraju inicjowana jest akcja pod tytułem „Sprzątanie Świata”. Również i tym razem w przedsięwzięciu tym wzięła udział młodzież naszej szkoły. Zbierano śmieci na terenie zagajnika, na odcinku wzdłuż drogi w kierunku Grodziska oraz na terenach bezpośrednio przylegających do terenu szkoły. W akcji wzięły udział: klasa IV technikum informatycznego, klasa II technikum elektrycznego, klasa II technikum mechanicznego, klasa III technikum informatycznego i klasa I technikum handlowego.

Sprzątanie świata - Polska 2018

Fundacja Nasza Ziemia serdecznie zaprasza do udziału w jubileuszowej akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA

w tym roku pod hasłem "AKCJA - SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZĘŚCIEJ" W TERMINIE 21- 22-23 WRZEŚNIA

 

PLAKAT TEGOROCZNEJ AKCJI

ŹRÓDŁO: http://naszaziemia.pl/programy/ssp/