Przejdź do treści

Spotkanie uczniów technikum fryzjerskiego z przedstawicielem firmy Silog

Uczniów Technikum Usług Fryzjerskich odwiedził pan Łukasz Maciejewski - przedstawiciel firmy Silog, dystrybutora profesjonalnych narzędzi fryzjerskich, sprzętu do manicure i pedicure oraz kosmetyków fryzjerskich. Pan Łukasz zapoznał młodzież z możliwościami dalszego rozwoju. Opowiedział jak może wyglądać przechodzenie od "fryzjera do szkoleniowca". Stwierdził, że sukces w branży fryzjerskiej można osiągnąć poprzez ciężką pracę, konsekwentne działania oraz miłość i pasję do fryzjerstwa. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach tygodnia zawodów.

Szkolenie z pielęgnacji włosów

Zdrowe i zadbane włosy to atrybut każdej kobiety. Pozwalają błyszczeć i czuć się pewnie w każdej sytuacji. Prawidłowe dbanie o włosy nie jest wcale takie łatwe. Często wymaga sporo czasu i energii.

Dziewczęta z technikum usług fryzjerskich uczestniczyły w szkoleniu z pielęgnacji włosów. Warsztaty podzielone były na dwa etapy: teoretyczny i praktyczny, w trakcie którego mogły wykonać zabieg pielęgnacji na własnych włosach. Młodzież pracowała na produktach MAGIC EFECTO BOTOX i MAGIC BX GOLD. Składniki zawarte w tych preparatach powodują że włosy są gęstsze, pełne blasku i bardziej obfite.

Dziękujemy firmie TAHE za przeprowadzone szkolenie

 

Czytaj więcej...

Fryzurowe metamorfozy: rozjaśnianie i cieniowanie

Od czasu do czasu odstawiamy główki treningowe na półkę, zapraszamy koleżanki i kolegów aby przeprowadzić metamorfozy.

W ostatnim czasie młodzież ćwiczyła rozjaśnianie i tonowanie.

Koloryzacja włosów - szkolenie dla technikum fryzjerskiego

     Dnia 20 lutego odbyło się kolejne spotkanie uczniów Technikum Usług Fryzjerskich z firmą TAHE. Tematem spotkania była koloryzacja włosów. W trakcie części teoretycznej poznali tajniki pracy z produktami LUMIERE, BLUE MILK i SUMER LIHT. W części praktycznej  nasze uczennice wykonywały koloryzacje na  włosach swoich koleżanek. Szkolenie było bardzo owocne, zaś efekty pracy można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

     Serdecznie dziękujemy firmie TAHE i wspaniałemu szkoleniowcowi Mateuszowi Kukurykowi za przygotowanie warsztatów, dzięki którym nasza młodzież ma możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalistów.