Przejdź do treści

Projekt „Ekonomista i Informatyk na Europejskim Rynku Pracy”

     Realizowany przez naszą szkołę projekt „Ekonomista i Informatyk na Europejskim Rynku Pracy”, nr 2017-1-PL01-KA102-037775 dobiega końca, w związku z czym przyszedł także czas na finalizację procesu wielowymiarowej ewaluacji projektu, jego poszczególnych etapów, a także stopnia odniesionego sukcesu względem realizacji celów i założeń. Efektem przeprowadzonego procesu ewaluacji jest Raport ewaluacyjno-podsumowujący, który jest dostępny w wersji elektronicznej w załączniku do niniejszego posta oraz w wersji papierowej w szkolnym sekretariacie.

     Projekt jest realizowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

Raport ewaluacyjno-podsumowujący do pobrania w formacie pdf: