Przejdź do treści

Ekonomiści i Informatycy na praktykach w Grecji - 10.11.2017

 

     Ostatni dzień pobytu w Grecji rozpoczęliśmy od podsumowania i zamknięcia praktyk zawodowych. Informatycy powtórzyli zdobytą wiedzę z zakresu sieci komputerowych, programowania, tworzenie stron, konfigurowania i naprawy sprzętu komputerowego. Ekonomiści natomiast mieli okazję powtórzyć wiedzę z zakresu prowadzenia ksiąg, rozliczeń, zbierania i analizy danych, przygotowywania dokumentacji i innych. Następnie uzupełniliśmy ostatnie wpisy w dzienniczkach praktyk i otrzymaliśmy certyfikaty. Nasz pobyt w Grecji dobiegł końca. Pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień ruszyliśmy w drogę powrotną do domu.

 

     Nasze praktyki zostały zrealizowane w ramach projektu systemowego „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

     Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym nasz pobyt w tym kraju doszedł do skutku oraz przebiegł w miłej i sympatycznej atmosferze. Przede wszystkim panu Dyrektorowi Szkoły oraz Organowi Prowadzącemu – Powiatowi Siemiatyckiemu, którzy zorganizowali nam tak atrakcyjną formę praktyk zawodowych. Naszym paniom pilotkom, które dokładały starań, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem i zadbały o to, abyśmy mogli poznać kulturę, obyczaje, kuchnię i urokliwe widoki Grecji. Dziękujemy również panom kierowcom naszego autokaru za bezpieczną podróż.