Przejdź do treści

Zastępstwa

TYDZIEŃ: 25.03.2019 - 29.03.2019

Poniedziałek, dn. 25 marca 2019 r.

Godzina lekcyjna 

Klasa 

Nauczyciel nieobecny 

Przedmiot 

Kto zastępuje 

Przedmiot realizowany na zastępstwie

 Uwagi
 2 4 TE/TI  Marta Zagubień-Okłota  matematyka Justyna Szewiak-Puch  matematyka  
 3 2 TI/TUF  Marta Zagubień-Okłota  matematyka Mariusz Szulc matematyka  
 4 4 TE/TI  Marta Zagubień-Okłota  matematyka  Sylwia Pierlejewska matematyka  
 5  4 TE/TI  Marta Zagubień-Okłota  godz.wych. Renata Dobrogowska godz.wych.  
 6 1 TI/TM  Marta Zagubień-Okłota  matematyka  Justyna Szewiak - Puch matematyka  
 7 3 TI  Marta Zagubień-Okłota  matematyka  wolne    klasa kończy po 6 godz.
 8 kl.1  Marta Zagubień-Okłota zaj.dyd-wyr.z matematyki  wolne    
 1 3 TI  Stanisław Kubeł w-f  wolne    klasa zaczyna od 2 godz.
 2  kl.2  Stanisław Kubeł  w-f  Elżbieta Rożuk  lekcja biblioteczna  
             
             
             
             
             
           

 

 Wtorek, dn. 26 marca 2019 r.

Godzina lekcyjna 

Klasa 

Nauczyciel nieobecny 

Przedmiot 

Kto zastępuje 

Przedmiot realizowany na zastępstwie

 Uwagi
             
             
             
             
             
     
 
     
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 Środa, dn. 27 marca 2019 r.

Godzina lekcyjna 

Klasa 

Nauczyciel nieobecny 

Przedmiot 

Kto zastępuje 

Przedmiot realizowany na zastępstwie

 Uwagi
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Czwartek, dn. 28 marca 2019 r.

Godzina lekcyjna 

Klasa 

Nauczyciel nieobecny 

Przedmiot 

Kto zastępuje 

Przedmiot realizowany na zastępstwie

 Uwagi
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
           

 

 

Piątek, dn. 22 marca 2019 r.

Godzina lekcyjna 

Klasa 

Nauczyciel nieobecny 

Przedmiot 

Kto zastępuje 

Przedmiot realizowany na zastępstwie

 Uwagi
 3 2 TE Marta Jakimiuk  marketing Monika Olędzka jęz.ang. razem z klasami 1
 4  1 TE/TH  Marta Jakimiuk wos Piotr Szymaniuk  wos razem z klasą 3 TI
 5  1 TEL/TUF  Marta Jakimiuk  wos Elżbieta Rożuk lekcja biblioteczna  
 6 2 TE  Marta Jakimiuk  podstawy prawa  Walentyna Homanowska podstawy prawa razem z klasą 1 TE/TH
 1  3 TI  Stanisław Kubeł  w-f Rafał Szyszko  w-f razem z 3 TUF
 2 2 TM  Stanisław Kubeł  w-f Rafał Szyszko w-f razem z 2 TEL
 3  4 TEO  Stanisław Kubeł  w-f Anetta Lenkiewicz  matematyka  razem z 2 TEL/TM
 4 4 TEO  Stanisław Kubeł  w-f Anetta Lenkiewicz matematyka  razem z 1 TI/TM
 5  4 TEO  Stanisław Kubeł  w-f Anetta Lenkiewicz  matematyka  razem z 1 TE/TH