Przejdź do treści

Zastępstwa

TYDZIEŃ: 13.05.2019 - 17.05.2019

Poniedziałek, dn 20 maja 2019 r.

Godzina lekcyjna 

Klasa 

Nauczyciel nieobecny 

Przedmiot 

Kto zastępuje 

Przedmiot realizowany na zastępstwie

 Uwagi
 2 1 TH Katarzyna Piotrowska  towar jako przed.hand.  Elżbieta Rożuk biblioteka  
 4 1 TE Katarzyna Piotrowska  praca biurowa Elżbieta Rożuk  biblioteka  
 5 2 TE/TEL/TM  Katarzyna Piotrowska godz.wych. Elżbieta Rożuk biblioteka  
 7 klasy 2  Irena Wróblewska  jęz.niemiecki  Mariusz Szulc język niemiecki razem z grupą jęz.francuskiego
 7 klasy 1 Monika Olędzka  jęz.ang.  Natalia Romaniuk jęz.ang. obie grupy razem
 8  2 TI/TUF  Monika Olędzka jęz.ang.  Natalia Romaniuk jęz.ang. obie grupy razem
 7 klasy 2  Krystyna Mantur jęz.ros. Justyna Jaroszuk jęz.ros. razem z klasą 3 TUF
             
             
             
             
             
             
             
           

 

 Wtorek, dn. 21 maja 2019 r.

Godzina lekcyjna 

Klasa 

Nauczyciel nieobecny 

Przedmiot 

Kto zastępuje 

Przedmiot realizowany na zastępstwie

 Uwagi
 7  2 TM Stanisław Kubeł w-f Rafał Szyszko w-f  razem z klasą 2 TEL
 8  kl 2  Stanisław Kubeł  w-f Rafał Szyszko  w-f  klasy 2 razem
             
             
             
     
 
     
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 Środa, dn. 15 maja 2019 r.

Godzina lekcyjna 

Klasa 

Nauczyciel nieobecny 

Przedmiot 

Kto zastępuje 

Przedmiot realizowany na zastępstwie

 Uwagi
 4  3 TUF Justyna Jaroszuk wiz.wizer.  Dorota Kalinowska wiz.wizer.  razem z klasą 2 TUF
 5  2 TUF  Justyna Jaroszuk pods.fryz.  Dorota Kalinowska  podst.fryz.  razem z klasą 3 TUF
 6 1 TUF Justyna Jaroszuk podst.fryz.  Dorota Kalinowska  podst.fryz.  razem z klasą 3 TUF
 5  1 TH  Justyna Szewiak - Puch  informatyka Marta Zagubień-Okłota informatyka razem z klasą 2 TE
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Czwartek, dn. 16 maja 2019 r.

Godzina lekcyjna 

Klasa 

Nauczyciel nieobecny 

Przedmiot 

Kto zastępuje 

Przedmiot realizowany na zastępstwie

 Uwagi
 2 1 TM Leon Kochanowski konstr.maszyn  Piotr Szymaniuk konstr.maszyn  razem z 2 TM
 3  2 TM  Leon Kochanowski  pkm  Piotr Szymaniuk pkm razem z 3 TI
 7 3 TUF Halina Lubowicka biologia  Walentyna Homanowska biologia  razem z 1 TE
 8  3 TUF  Halina Lubowicka  biologia Justyna Szewiak-Puch  biologia razem z 1 TM
 6  1 TI/TM Sylwia Pierlejewska jęz.polski  Elzbieta Rożuk biblioteka  
 7 1 TUF/TEL Sylwia Pierlejewska jęz.polski  wolne    klasa kończy po 6 godz.
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
           

 

 

Piątek, dn. 10 maja 2019 r.

Godzina lekcyjna 

Klasa 

Nauczyciel nieobecny 

Przedmiot 

Kto zastępuje 

Przedmiot realizowany na zastępstwie

 Uwagi
 1  1 TI ks. Michał Sawicki religia katolicka ks. Dariusz Tworkowski religia katolicka  klasy 1 razem
 2  1 TI  ks. Michał Sawicki religia katolicka ks. Dariusz Tworkowski religia katolicka klasy 1 razem
 2 3 TI/TUF Bogdan Laskowski hist.i społ.  Elżbieta Rozuk hist.i społ.  
 3  3 TI/TUF  Bogdan Laskowski  hist.i społ.  Elżbieta Rożuk  hist.i społ.  
 4  1 TUF/TEL  Bogdan Laskowski  historia  Elżbieta Rożuk  historia