Przejdź do treści
joomla blog

Integracja klas pierwszych - ciąg dalszy

    Uczniowie klas pierwszych ZST w Czartajewie wraz z wychowawcami 24 listopada, wybrali się do Strefy Wysokich Lotów i kina w Białymstoku. Wyjazd integracyjny dostarczył młodzieży dużo pozytywnej energii i dobrej zabawy, a seans filmowy wprowadził w doskonały humor.

OLIMPIADA O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

W tym tygodniu przeprowadzony został w formie testu etap szkolny Olimpiady ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Największą wiedzę o ubezpieczeniach społecznych w naszej szkole posiadają: Adrian Zalewski, Krzysztof Czarnowski Zuzanna Daniluk.

Gratulujemy wygranym i trzymamy kciuki za udział w wojewódzkim etapie olimpiady.

IX Mikołajkowy Maraton Matematyczny - zaproszenie do udziału

Do powyższego pisma dołączamy regulamin konkursukartę zgłoszenia uczestników i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje, relacje z lat poprzednich i przykładowe zadania zamieszczone  są na stronie zst.czartajew.pl w zakładce Konkursy.

Praca w siemiatyckim Pronarze

Firma Pronar filia w Siemiatyczach zatrudni osoby doświadczone oraz osoby do przyuczenia zawodu.

Akademia Pronaru Pronar - oferty pracy

„POMAGAMY NASZYM”

DRODZY UCZNIOWIE !!!

Rada Samorządu Szkolnego w porozumieniu z przedstawicielami wszystkich klas podjęła decyzję, że w tym roku robimy paczki świąteczne dla kilku uczniów naszej szkoły. Zbieramy: żywność o długim terminie przydatności do spożycia, słodycze, kosmetyki i środki czystości.

Czytaj więcej...