Przejdź do treści

Rekrutacja

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

    19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dyrektor szkoły, pan Alfred Bajena pogratulował wszystkim uczniom promocji do następnej klasy oraz życzył udanego i bezpiecznego odpoczynku w czasie wakacji. Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk Dyrekcji świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Pamiątkowe puchary otrzymali też najlepsi sportowcy.

   Przedstawiciele młodzieży złożyli dyrektorowi serdeczne podziękowania za jego pracę, a przede wszystkim za ogromny wkład w rozwój szkoły, który miał miejsce podczas jego upływającej właśnie kadencji.

19 czerwca - zakończenie roku szkolnego

 Uroczystość będzie poprzedzona Mszą św. o godzinie 8.00 w kościele parafialnym w Czartajewie.

Dyrektor ZST, Alfred Bajena

Dzień przedsiębiorczości 2019

        W ramach  obchodów Dnia Przedsiębiorczości,  12 czerwca 2019 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie młodzieży z panią kierownik Powiatowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Siemiatyczach - Anną Szeryńską,  poświęcone rozwojowi przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

Czytaj więcej...

Skrócone lekcje od 12 czerwca

    Ze względu na bardzo wysokie temperatury, od środy
12 czerwca do wtorku 18 czerwca, będą skrócone lekcje

Czytaj więcej...

Coś dla ciała, ducha i umysłu, czyli wyjazd do Białegostoku

     6 czerwca uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl "Hobbit" w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Spektakl był wyjatkowy, ponieważ białostocki Teatr jako jedyny w Polsce i Europie ma prawa do wystawiania "Hobbita". Reżyser Grzegorz Suski podjął się niełatwego zadania, aby przenieść tolkienowski świat na deski teatru. W ten oto sposób na scenie, oprócz Bilba, Elfa i Thorina, pojawiły się gobliny, pająki i trolle, a nawet smok Smaug. Świetna gra aktorska wspierana była przez wizualizacje, rewelacyjne kostiumy i scenografię. 

Czytaj więcej...