Przejdź do treści

Nowoczesny sprzęt do pomiaru czasu na stadionie lekkoatletycznym

     W dniu 18 listopada 2019 r. wyposażenie naszego stadionu lekkoatletycznego wzbogaciło się o profesjonalny sprzęt do pomiaru czasu firmy Domtel. Przedstawiciel w/w firmy Pan Grzegorz Lipiński przeprowadził szkolenie z obsługi foto finiszu, w którym uczestniczyli kierownik obiektów sportowych Pan Paweł Kowalczyk oraz nauczyciele wychowania fizycznego Pan Stanisław Kubeł i  Pan Rafał Szyszko.

     Zakupione urządzenia pomiarowe umożliwią przeprowadzanie na wysokim poziomie zawodów lekkoatletycznych. Specjalistyczny sprzęt pomiarowy zakupiliśmy dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Siemiatyczach, za co serdecznie dziękujemy.

Turniej szachowy w Bielsku Podlaskim

     Drużyna z ZST w Czartajewie (3 chłopców i 1 dziewczyna) w dniu 14.11.2019 r. wystartowała w Bielsku Podlaskim  w turnieju szachowym grupy południowej województwa podlaskiego. Zawodnicy po raz pierwszy w historii szkoły wystartowali w składzie mieszanym na tak prestiżowym wojewódzkim poziomie. Po trzech godzinach gry drużynowo wywalczyli VI miejsce – najlepsze w reprezentacji Powiatu Siemiatyckiego. Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Marek Kubeł grający na pierwszej szachownicy – zdobywca 5 pkt, 2. Dominik Szmurło 3pkt, 3. Eryk Obniski 1pkt, 4. Karolina Ciołko 0,5 pkt.