Przejdź do treści

BIEG PO BEZPIECZNE WAKACJE

bieg po bezpieczne wakacjeW dniu 17.06.2021r. na stadionie ZST Czartajew o godz. 11.00 odbył się bieg na 1500m w ramach akcji „Bieg po bezpieczne wakacje” propagowanym przez Powiatową Komendę Policji w Siemiatyczach.

Bieg realizowany jest w ramach programu profilaktycznego „Mam wybór... wybieram rozsądek”. To nazwa programu profilaktycznego, w ramach którego policjanci wspierani przez pracowników innych instytucji edukują młodzież, z tematyki związanej z zagrożeniami i konsekwencjami jakie niesie za sobą zażywanie narkotyków. Funkcjonariusze postawili sobie za cel uświadomienie młodych osób w związku z tym zagrożeniem i pokazanie alternatywy na spędzanie wolnego czasu.

Mimo prawie półrocznej absencji na realnych zajęciach wychowania fizycznego, grupka 14 śmiałków wystartowała aby wypróbować swoje siły.

Pierwszą serię wygrał zdecydowanie Adrian Bolc z wynikiem 6:06,44. Drugą serię zdominował Marek Kubeł z wynikiem 5:18,48 zwyciężając z Mateuszem Majewskim 5:20,00 i Bartoszem Muczko 5:22,27.

Najlepszymi z dwóch serii okazali się zwycięzcy drugiej serii:

Trasy biegowe przy ZST w Czartajewie

Bieganie, to fajna sprawa!

Jest wtedy ekstra zabawa!

Ciało trenujesz, więc lepiej się czujesz.

Odnajdź więc sportowe ciuchy i załóż biegowe buty.

Biegaj, biegaj koleżanko i kolego, bo to jest coś wspaniałego!

   

    Potrzebujesz ruchu, żeby spalić zbędne kalorie czy poprawić kondycję fizyczną? Znudziły Ci się dotychczasowe plenery?

Zespół Szkół Technicznych w Czartajewie pomoże Ci w tym!

Czytaj więcej...