Przejdź do treści

Liga Wojewódzka Licealiady w Futsalu – Turniej w Sejnach

futsal Sejny     Drużyna ZST Czartajew (Zazuliński Kacper - kapitan, Majewski Marek, Majewski Mateusz, Zieleniewski Dorian, Motylewicz Mateusz, Grzyb Damian, Tołwiński Marcin - bramkarz) w dniu 2.12.2021r. po ok. 240 km jazdy dotarła do Gib, gdzie gospodarz ZS CKR Sejny zorganizował turniej wojewódzki w ramach III Ligi Futsalu. Po przebraniu się po 5 min rozgrzewki graliśmy z gospodarzem. Zdrętwiałe od 3,5 godzinnej jazdy nogi nie pracowały na pełnych obrotach, dlatego ustępowaliśmy biegowo na boisku, a piłka omijała bramkę przeciwnika. Pierwsza połowę przegraliśmy 3:1, honorową bramkę strzela Kacper Zazuliński. Druga połowa nic nie zmienia, tracimy po kolei 2 bramki… Trzeba strzelić bramkę kontaktową. I jest! Udany atak przeprowadza Zieleniewski Dorian. Trener robi przerwę i zachęca do wzmożonej pracy.

bieg niepodległości     W dniu 9.01.2021r.  reprezentacja ZST Czartajew wystartowała w Białymstoku w V Biegu Niepodległości popularyzującym wartości patriotyczne z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Celem zawodów była też promocja aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, propagowanie wartości oraz korzyści niesionych przez sport zgodnie z zasadą fair play. Bieg dla szkół średnich odbywał się w lesie na dystansie 2500m z niespodziankami: leżące kłody drzewa, czołganie pod „zasiekami”, pokonanie ściany, pokonanie wielkiej beli ze słomy. Startowali uczniowie ze szkół sportowych, klas wojskowych i policyjnych. Nasza reprezentacja wypadła bardzo dobrze zajmując następujące miejsca: Marek Kubeł – 2 miejsce, Majewski Marek – 9 miejsce, Majewski Mateusz 20 miejsce, Andrzej Porzeziński – 23 miejsce, Boguszewski Jakub – 40 miejsce.