Przejdź do treści

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej

     W październiku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym w 5 osobowych składach (4 w polu + 1 bramkarz). Dużym zaskoczeniem była gra I klas które weszły do finału i grały o I miejsce. Tytuł Mistrza ZST Czartajew wywalczyła I-TM, a wicemistrzem została klasa I-TI+TE+TH, trzecie miejsce  zajęła klasa II-TEL+II-TM, czwarte IV-TI+IV-TEO+IV-TE, piąte-szóste III-TI i I-TEL. Były to także eliminacje i poszukiwanie nowych talentów do kadry reprezentującej szkołę do Mistrzostw Powiatu Siemiatyckiego i Ligii Województwa Podlaskiego. Wyróżniający się uczniowie którzy strzelali bramki: królem strzelców został Kryński Krystian – 8 bramek, 2.Zazuliński Kacper – 7 bramek, 3.Ciepłucha Robert – 3 bramki, 4-5. Moczulski Michał i Łukasiuk Radosław po 2 bramki.  Jedną bramkę zdobyli: Zduniuk Mateusz, Roguziak Dominik, Czarkowski Krzysztof, Łukasiuk Radosław, Osmólski Jakub, Motylewicz Mateusz, Olszewski Marcin, Krawczuk Mateusz, Żebrowski Łukasz, Sawicki Piotr, Dąbrowski Dawid. Najlepszym bramkarzem na tym turnieju był Mateusz Krawczuk.