Przejdź do treści

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca ZST Czartajew w rywalizacji chłopców w roku 2019 - 2020 (na dzień 16 października 2019)

1

Rafał Kryński

I TM

318 pkt.

2

Krystian Kryński

II TM

308

3

Bartek Muczko

II TH

162

4

Jakub Dobrogowski

II TM

130

5

Mateusz Motylewicz

II TI

126

 

Marcin Sidorczuk

II TI

126

7

Mateusz Majewski

I TM

106

8

Jakub Miłkowski

II TEL

103

9

Paweł Jankowski

II TI

97

 

Mateusz Kłopotowski

III TEL

97

11

Daniel Czapiuk

III TI

91

12

Kacper Zazuliński

II TEL

87

13

Krzysztof Czarkowski

II TE

85

14

Marek Majewski

I TEL

75

15

Dominik Herman

III TI

72

16

Mateusz Turczuk

II TEL

62

17

Adrian Mickiewicz

I TM

60

18

Damian Panasiuk

I TI

59

19

Kacper Borucki

III TEL

55

20

Dawid Siemieniuk

I TEL

46

21

Piotr Sawicki

III TEL

45

22

Damian Grzyb

I TI

44

23

Rafał Sawicki

I TE

34

24

Jakub Rękawek

II TI

18

 

Łukasz Żebrowski

III TEL

18

26

Mateusz Olszewski

I TEO

16

27

Eryk Obniski

III TEL

10

 

Bartek Tymosiak

III TEL

10

 

Michał Terpiłowski

I TAK

10

 

Jakub Boguszewski

II TEL

10

 

Kacper Oksięciuk

III TE

10

 

Mateusz Ziółkowski

I TE

10

 

Kamil Zaremba

I TE

10

 

Piotr Twarowski

I TI

10

 

Jakub Pratko

I TI

10

36

Sebastian Abramczuk

II TM

5

 

Kacper Ustyniuk

II TM

5

 

Sebastian Jakuć

I TEO

5

 

Daniel Moczulski

I TI

5

 

Kacper Żero

I TEL

5

 

Bartek Zakrzewski

III TEL

5

 

 

 

 

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca ZST Czartajew w rywalizacji dziewcząt w roku 2019 - 2020 (na dzień 10 października 2019)

1.    Marysia Jurczak

I TUF

350 pkt.

2.    Barbara Puchacz

III TE

254

3.    Klaudia Mińko

II TF

145

4.    Weronika Fronc

I TUF

133

5.    Kamila Stępkowska

III TUF

112

6.    Karolina Sutyniec

I TE

66

7.    Karolina Ciołko

III TF

62

8.    Aleksandra Puzan

I TE

40

9.    Klaudia Zdrojewska

II TH

39

10.  Karolina Boratyńska

I TUF

28

11.  Kamila Zoruk

I TUF

24

12.  Agnieszka Siwiak

IV TUF

22

13.  Klaudia Wilińska

II TE

17

       Julia Czarkowska

I TUF

17

15. Gabriela Jankowska

 I TE

5

      Magdalena Boratyńska

III TUF

5

      Aleksandra Harbaszewska

II TE

5

      Aleksandra Tryniszewska

II TH

5

      Karolina Kowalczuk

III TE

5

WYNIKI RYWALIZACJI O MIANO NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ZST CZARTAJEW W ROKU SZKOLNYM 2018-2019 na dzień 16 czerwca 2019

1

Krystian Kryński

I TM

222 pkt.

2

Bartek Muczko

I TH

191

3

Paweł Jankowski

I TI

161

4

Kacper Borucki

II TEL

136

5

Daniel Czapiuk

II TI

111

6

Krzysztof Czarkowski

I TE

106

7

Dominik Roguziak

I TI

86

8

Mateusz Kłopotowski

II TEL

66

9

Kacper Zazuliński

I TEL

65

10

Mateusz Motylewicz

I TI

64

11

Eryk Obniski

II TEL

53

12

Radek Łukasiuk

I TI

51

13

Dominik Herman

II TI

40

 

Grzegorz Brzeziński

I TH

40

 

Krystian Weremijewicz

II TEL

40

 

Bartek Zakrzewski

II TEL

40

 

Jakub Rękawek

I TI

40

18

Jakub Miłkowski

I TEL

38

19

Adrian Twarowski

II TI

35

20

Piotr Ludwiczuk

I TH

32

21

Seweryn Gunia

IV TI

31

22

Marcin Olszewski

IV TI

30

 

Mateusz Krawczuk

IV TI

30

 

Piotr Sawicki

II TEL

30

25

Kacper Oksięciuk

II TI

25

26

Szymon Zagubień

IV TE

24

 

Dominik Szmurło

II TM

24

 

Jarosław Stępkowski

II TM

24

 

Robert Ciepłucha

II TEL

24

 

Mateusz Turczuk

I TEL

24

31

Łukasz Korowajczuk

I TI

21

32

Mateusz Zduniuk

I TEL

20

 

Gabriel Rożuk

IV TI

20

 

Bartek Tymosiak

II TEL

20

 

Łukasz Żebrowski

II TEL

20

36

Filip Borowy

II TI

18

 

Kacper Robkowski

II TI

18

38

Adrian Zalewski

I TE

16

 

Marcin Sidorczuk

I TI

16

40

Jakub Dobrogowski

I TM

12

 

Iskra Mateusz

I TEL

12

42

Kacper Ustyniuk

I TM

10

 

Jakub Żabiński

II TI

10

 

Sebastian Zajączkowski

III TI

10

 

Jarosław Porzeziński

IV TEO

10

 

Cezary Rumowski

I TI

10

 

Jakub Boguszewski

I TEL

10

 

Sebastian Abramczuk

I TM

10

 

Andrzej Porzeziński

I TM

10

 

Kacper Ustyniuk

I TM

10

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca w rywalizacji dziewcząt w roku 2018 - 2019 (na dzień 16 czerwca 2019)

1.

Karolina Ciołko

II TF

345 pkt.

2.

Klaudia Zdrojewska

I TH

100

3.

Magdalena Kuchta

II TI

95

4.

Kamila Stępkowska

II TF

88

5.

Klaudia Wilińska

I TE

74

6.

Katarzyna Kryńska

I TI

70

7.

Barbara Puchacz

II TE

68

8.

Weronika Osiniak

I TH

62

9.

Karolina Ładziak

I TH

55

10.

Klaudia Mińko

I TF

37

11.

Karolina Kowalczuk

II TE

20

 

Sara Czerniakowska

I TH

20

 

Aleksandra Harbaszewska

I TE

20

 

Paulina Głuszuk

I TH

20

15.

Agnieszka Siwiak

III TF

18

16.

Dominika Płonowska

I TE

10

 

Magdalena Miłkowska

I TE

10

18.

Julia Markiewicz

I TH

5

WYNIKI RYWALIZACJI O MIANO NAJLEPSZEGO SPORTOWCA W RYWALIZACJI CHŁOPCÓW W ROKU SZKOLNYM 2018-2019 na dzień 22 maja 2019

1

Krystian Kryński

I TM

152 pkt.

2

Bartek Muczko

I TH

149

3

Paweł Jankowski

I TI

119

4

Kacper Borucki

II TEL

98

5

Dominik Roguziak

I TI

86

6

Krzysztof Czarkowski

I TE

82

7

Kacper Zazuliński

I TEL

65

8

Daniel Czapiuk

II TI

53

9

Radek Łukasiuk

I TI

51

10

Dominik Herman

II TI

40

 

Grzegorz Brzeziński

I TH

40

 

Krystian Weremijewicz

II TEL

40

13

Jakub Miłkowski

I TEL

38

14

Adrian Twarowski

II TI

35

15

Eryk Obniski

II TEL

33

16

Seweryn Gunia

IV TI

31

17

Marcin Olszewski

IV TI

30

 

Mateusz Krawczuk

IV TI

30

19

Mateusz Kłopotowski

II TEL

28

20

Szymon Zagubień

IV TE

24

 

Dominik Szmurło

II TM

24

 

Jarosław Stępkowski

II TM

24

23

Łukasz Korowajczuk

I TI

21

24

Mateusz Zduniuk

I TEL

20

 

Gabriel Rożuk

IV TI

20

 

Bartek Zakrzewski

II TEL

20

27

Filip Borowy

II TI

18

28

Jakub Rękawek

I TI

10

 

Kacper Ustyniuk

I TM

10

 

Piotr Ludwiczuk

I TH

10

 

Mateusz Motylewicz

I TI

10

 

Jakub Żabiński

II TI

10

 

Piotr Sawicki

II TEL

10

 

Sebastian Zajączkowski

III TI

10

 

Jarosław Porzeziński

IV TEO

10

35

Kacper Robkowski

II TI

8

36

Adrian Zalewski

I TE

6

37

Kacper Oksięciuk

II TI

5