Przejdź do treści

Wyniki rywalizacji o miano najlepszej klasy w rywalizacji sportowej dziewcząt w roku 2015 – 2016 (na dzień 1 października 2015)

 

  1.  

IV TE

719 pkt.

  1.  

II TAK

145

  1.  

I TE

57

  1.  

II TE

31

  1.  

IV TI

20

Memoriał Zdzisława Sawickiego

17 września na naszym stadionie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS w L.A. rozegrane w ramach Memoriału Zdzisława Sawickiego.

Na starcie stanęli zawodnicy i zawodniczki z ośmiu szkół naszego województwa w kategorii juniora młodszego i juniora. Klasyfikacji drużynowej juniorów nasza szkoła zajęła drugie miejsce. Najwartościowsze wyniki w śród naszych reprezentantów osiągnęły zdobywając złote medale: Karolina Nesterowicz, w pchnięciu kulą 4 kg. uzyskując wyniki 14,17 m. oraz Anna Zduniewicz, w rzucie dyskiem 1 kg. z rezultatem 37,66 m. (jest to również nowy rekord szkoły w tej konkurencji).

Pozostałe wyniki naszych zawodników:

Czytaj więcej...

Rywalizacja sportowa dziewcząt na dzień 22 czerwca 2015

 

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca

w rywalizacji dziewcząt w roku 2014 – 2015

(na dzień 22 czerwca 2015).

 

1

Nesterowicz Karolina

III TE

1342 pkt.

2

Zduniewicz Anna

III TE

1110

3

Kubeł Marta

IV TE

799

4

Osiejuk Natalia

III TE

251

5

Terebun Adrianna

IV TE

146

6

Mikołajczuk Agata

III TE

131

7

Szpura Renata

III TE

124

8

Grajek Patrycja

III TE

120

 

Boguszewska Eryka

II TE

120

10

Teodorczuk Angelika

IV TE

104

11

Łozecka Magdalena

II TE

67

12

Borowska Izabela

I TAK

39

13

Czarkowska Diana

I TE

35

14

Kłopotowska Ewa

I TAK

30

 

Chwedoruk Natalia

I TAK

30

16

Borzym Monika

III TE

25

 

Pikulińska Agata

III TE

25

18

Teleszkiewicz Urszula

IV TE

22

 

Smorczewska Patrycja

IV TE

22

 

Brodziuk Magdalena

IV TE

22

 

Kłopotowska Iwona

IV TE

22

22

Kowalczuk Monika

I TE

20

23

Chruświcka Martyna

I TAK

16

24

Mielniczuk Katarzyna

I TAK

15

 

Sawczuk Dominika

I TE

15

26

Mudel Magdalena

I TE

10

 

Nasiłowska Agata

I TAK

10

 

Wakuluk Dorota

III TE

10

 

Osiejuk Paulina

III TE

10

30

Harkiewicz Monika

IV TI

5

 

Piątek Michalina

I TAK

5

 

 

Rywalizacja klasowa na dzień 22 czerwca 2015

 

Wyniki rywalizacji o miano najlepszej klasy

w rywalizacji sportowej dziewcząt w roku 2014 – 2015

(na dzień 22 czerwca 2015).

 

 

  1.  

III TE

3148 pkt.

  1.  

IV TE

1137

  1.  

II TE

187

  1.  

I TAK

145

  1.  

I TE

90

  1.  

IV TI

5

 

Rywalizaja indywidualna na dzień 20 czerwca 2015

 

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca

w rywalizacji dziewcząt w roku 2014 – 2015

(na dzień 20 czerwca 2015) 

 

 

1

Nesterowicz Karolina

III TE

1311 pkt.

2

Zduniewicz Anna

III TE

1091

3

Kubeł Marta

IV TE

799

4

Osiejuk Natalia

III TE

251

5

Terebun Adrianna

IV TE

146

6

Mikołajczuk Agata

III TE

131

7

Szpura Renata

III TE

124

8

Grajek Patrycja

III TE

120

 

Boguszewska Eryka

II TE

120

10

Teodorczuk Angelika

IV TE

104

11

Łozecka Magdalena

II TE

67

12

Borowska Izabela

I TAK

39

13

Czarkowska Diana

I TE

35

14

Kłopotowska Ewa

I TAK

30

 

Chwedoruk Natalia

I TAK

30

16

Borzym Monika

III TE

25

 

Pikulińska Agata

III TE

25

18

Teleszkiewicz Urszula

IV TE

22

 

Smorczewska Patrycja

IV TE

22

 

Brodziuk Magdalena

IV TE

22

 

Kłopotowska Iwona

IV TE

22

22

Kowalczuk Monika

I TE

20

23

Chruświcka Martyna

I TAK

16

24

Mielniczuk Katarzyna

I TAK

15

 

Sawczuk Dominika

I TE

15

26

Mudel Mudel

I TE

10

 

Nasiłowska Agata

I TAK

10

 

Wakuluk Dorota

III TE

10

 

Osiejuk Paulina

III TE

10

30

Harkiewicz Monika

IV TI

5

 

Piątek Michalina

I TAK

5