Przejdź do treści

Szlachetna Paczka od uczniów ZSR Czartajew

     Jest już tradycją naszej szkoły, że angażujemy się w akcję SZLACHETNA PACZKA. W tym roku wspieramy trzyosobową rodzinę, która najbardziej potrzebuje czajnika elektrycznego, garnków oraz ciepłych koców. W celu pozyskania środków uczniowie klasy III TAK wykonali dekoracje bożonarodzeniowe i wspólnie z klasą III TE zorganizowali kiermasz ciasta i produktów ręcznie robionych. W ramach akcji zorganizowali również zbiórkę do puszek oraz żywności długoterminowej, chemii gospodarczej i kosmetyków.

     Prezenty dla wybranej RODZINY zostały już przekazane. Mamy nadzieję, że dzięki nim sprawimy, że te święta będą ciepłe, radosne i szczęśliwe.

     Uczniowie klasy III TE i III TAK wraz z wychowawcą - panią Anetą Leszczyńską dziękują za wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu akcji.