Przejdź do treści

Powiatowe Obchody Święta Wojska Polskiego

Zapraszamy na Powiatowe Obchody Święta Wojska Polskiego

15 sierpnia zapraszamy do Siemiatycz na Powiatowe Obchody Święta Wojska Polskiego organizowane przez Powiat Siemiatycki i Społeczny Komitet Budowy Pomnika Żołnierzy Walczących w Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie w latach 1940-1945. Biorąc udział w obchodach Święta Wojska Polskiego, dajemy świadectwo patriotyzmu i szacunku dla historii Rzeczypospolitej Polskiej, ale równocześnie wyrażamy wdzięczność naszym siłom zbrojnym za to, że skutecznie dają nam poczucie bezpieczeństwa. Oddajemy też hołd tym, którzy walczyli o niepodległą Polskę  i nierzadko oddali swoje życie za naszą Ojczyznę.

za: http://www.siemiatycze.pl/news,851,zapraszamy-na-powiatowe-obchody-swieta-wojska-polskiego.html