Przejdź do treści

Wycieczka do Siedlec

    30 maja uczniowie z klas pierwszych pojechali do Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach  na spektakl "Mały Książę" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza i  w wykonaniu aktorów Teatru Es. W przedstawieniu bajkowa scenografia została wzbogacona wizualizacjami komputerowymi, co w znaczny sposób uatrakcyjniło spektakl. Ważny element stanowiła też oprawa muzyczna, czyli piosenki napisane przez Ulę Gotowicką do muzyki Waldemara Koperkiewicza. Spektakl pokazujący świat z perspektywy dziecka  przypomniał nam o najważniejszych wartościach, takich jak miłość i przyjaźń oraz o tym, że "dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" (Antoine de Saint- Exupery "Mały Książę").

     Po tych doznaniach artystycznych młodzież aktywnie spędziła czas w kręgielni "Factory 157".

     Wyjazd dostarczył uczniom wiele rozrywki oraz pozwolił wzmocnić relacje koleżeńskie pomiędzy klasami.