Przejdź do treści

Coś dla ciała, ducha i umysłu, czyli wyjazd do Białegostoku

     6 czerwca uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl "Hobbit" w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Spektakl był wyjatkowy, ponieważ białostocki Teatr jako jedyny w Polsce i Europie ma prawa do wystawiania "Hobbita". Reżyser Grzegorz Suski podjął się niełatwego zadania, aby przenieść tolkienowski świat na deski teatru. W ten oto sposób na scenie, oprócz Bilba, Elfa i Thorina, pojawiły się gobliny, pająki i trolle, a nawet smok Smaug. Świetna gra aktorska wspierana była przez wizualizacje, rewelacyjne kostiumy i scenografię. 

     Po niewątpliwych wrażeniach artystycznych uczniowie w "In the room" walczyli z czasem i wytężali umysł rozwiązując zagadki, aby wydostać się z pokoju. Natomiast w parku trampolin "Jumper" okazało się, że jest to nie tylko wspaniała rozrywka, ale także coraz popularniejsza forma aktywności fizycznej. Nad bezpieczeństwem podróży "tam i z powrotem" czuwały: Sylwia Pierlejewska, Katarzyna Piotrowska i Marta Zagubień-Okłota.