Przejdź do treści

Powiatowa Liga Lekkoatletyczna - Czartajew 20.09.2019

    20 września 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie odbyła się Powiatowa Liga Lekkoatletyczna. Oprócz uczniów naszej szkoły udział w zawodach wzięły reprezentacje Zespołu Szkół Rolniczych w Ostrożanach, Zespołu Szkół w Siemiatyczach i Szkoły Podstawowej w Siemiatyczach. Dla naszych zawodników był to sprawdzian formy i okazja do wyłonienia reprezentacji na Memoriał Aleksandra Wojny, który odbędzie się 26 września w Białymstoku.

 

Wyniki dziewcząt:

100 metrów:

I m-e – Maria Jurczaka I TUF 14,7
IV m-ce – Barbara Puchacz III TE 15,2

400 metrów:

II m-ce – Maria Jurczak I TUF 1:17,5

4 x 100 m:

II m-ce – M. Jurczak, W. Fronc, B. Puchacz, K. Zoruk 63,4

W dal:

VIII m-ce – Karolina Sutyniec I TE 3,12

Kula – 4 kg:

I m-ce – Kamila Stępkowska III TUF 8,07
III m-ce – Agnieszka Siwiak IV TUF 7,67
VIII m-ce – Aleksandra Puzan I TE 6,48

Wyniki chłopców:

110 metrów ppł:

I m-ce – Rafał Kryński II TM 19,4
II m-ce – Mateusz Turczuk II TEL 20,2
III m-ce – Krzysztof Czarkowski II TE 22,2
IV m-ce – Paweł Jankowski II TI 23,7

100 metrów:

I m-ce – Krystian Kryński II TM 11,7
II m-ce – Bartek Muczko II TH 11,8
V m-ce – Łukasz Żebrowski III TEL 12,2
IX m-ce – Kacper Zazuliński II TEL 12,7
XIII m-ce – Piotr Twarowski I TI 13,25
XVI m-ce – Jakub Boguszewski II TEL 13,57
XVII m-ce – Jakub Pratko 13,79

400 metrów:

I m-ce – Krystian Kryński II TM 59,8
IX m-ce – Michał Terpiłowski I TAK

1000 metrów:

I m-ce – Rafał Kryński I TM 3:01,4
VI m-ce – Mateusz Olszewski I TEO 3:34,3

4 x 100 m:

I m-ce – 50,7

W dal:

IV m-ce – Mateusz Motylewicz II TI 4,66
VIII m-ce – Krzysztof Czarkowski II TE 4,08

Kula – 6 kg:

II m-ce – Jakub Miłkowski II TEL 9,92
III m-ce – Marcin Sidorczuk II TI 9,90
IV m-ce – Kuba Dobrogowski II TM 9,85
VI m-ce – Mateusz Motylewicz II TI 8,98
IX m-ce – Damian Grzyb I TI 8,39

Oszczep – 700 g:

III m-ce – Mateusz Kłopotowski III TEL 34,67
V m-ce – Kuba Rękawek II TI 24,75