Przejdź do treści

Spotkanie z przedstawicielkami banku

W dniu 26.09.2019r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielkami banku PKO BP, w którym uczestniczyli uczniowie klas III TE/TEL/TUF oraz IV TI/TUF. Na spotkaniu zebrani zdobyli wiedzę na temat funkcjonowania systemu bankowego w Polsce, sposobów zakładania kont bankowych oraz o działaniu kont oszczędnościowych.

Celem spotkania było również zapoznanie uczniów z ofertą bankowości internetowej dla młodzieży, jej nowoczesną i przyjazną formą, która sprawia, że uczniowie nauczą się zarządzać kontem bankowym, sprawdzać jak procentują ich pieniądze i będą oszczędzać z przyjemnością. Bardzo dużą uwagę zwrócono na cyberzagrożenia przy korzystaniu z bankowości elektronicznej. Aktywny udział uczniów w spotkaniu został nagrodzony drobnymi upominkami.