Przejdź do treści

Życzenia Świątecze

         Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to będzie prawdziwie wyjątkowy czas – czas szczerych rozmów, czas prawdziwych emocji i wzruszeń, których nie trzeba będzie skrywać pod nowym swetrem w renifery.
        Niech będzie to czas dostrzeżenia tego, co najważniejsze –  bo Święta to nie tylko smażony karp, pierogi, barszcz i zawsze zaplątane lampki choinkowe – to chwile spędzone w gronie najbliższych.

        Zaś z okazji nadchodzącego Nowego Roku  życzymy pasji i entuzjazmu w działaniu, myśli i marzeń, które zmieniają świat oraz radości i satysfakcji z każdego wyzwania stawianego sobie w życiu osobistym i zawodowym.

     Uczniom, rodzicom, radzie pedagogicznej, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły

Dyrekcja
                                                                                                              Zespołu Szkół Technicznych
im. W. St. Reymonta w Czartajewie