Przejdź do treści

Spotkanie Opłatkowe

     W piątek, 20 grudnia 2019 roku odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników i uczniów naszej szkoły. W uroczystości wzięli udział dyrekcja, księża, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, a także przedstawiciel Starostwa Powiatowego. Młodzież internatu zaprezentowała część artystyczną przygotowaną przez panią Dorotę Jaszczuk i pana Łukasza Kraujutowicza. Następnie odbyło się wspólne kolędowanie - każda klasa, wspierana przez wszystkich chętnych zaśpiewała przygotowaną kolędę. Życzenia świąteczne złożyła pani dyrektor Marta Jakimiuk oraz pani Inspektor ds. Edukacji Bożena Radziszewska - Dawidziuk. Po wspólnej modlitwie prowadzonej przez kapłanów wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem i prosforą składając sobie serdeczne życzenia z okazji nadchodzących świąt.