Przejdź do treści

Dzień Przedsiębiorczości

dzień przedsiębiorczości     Potrzebujesz chwili odpoczynku, ale nie chcesz, aby czas ten został spędzony bezproduktywnie? Zrelaksuj się z ekonomią! Sprawdź swoją wiedzę z ekonomii i rozwiąż test, przy sporządzaniu którego wykorzystano zasoby NBportal.pl.

     Test zostanie udostępniony na stronie internetowej szkoły we wtorek – 1 czerwca 2021r. o godzinie 16:00.  Odpowiedzi na pytania testowe należy przesłać w tym dniu do godziny 17:00  na adres  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Zwycięzcy mogą liczyć na celującą ocenę cząstkową z  wybranego przedmiotu, na którym realizowane są treści o tematyce ekonomicznej (m.in. działalność gospodarcza, podstawy przedsiębiorczości, organizacja salonu fryzjerskiego, przedsiębiorca w handlu, podstawy ekonomii )

       Powodzenia!!!!