Przejdź do treści

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22

Ponad 240 uczniów rozpoczęło właśnie naukę w Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie. W uroczystości uczestniczył Starosta Marek Bobel, oraz przedstawiciele 14 Batalionu Lekkiej Piechoty Pierwszej Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, bowiem w placówce rozpoczyna działalność Oddział Przygotowania Wojskowego.

Do klas pierwszych przybyło w tym roku 57 uczniów. Otworzyliśmy 3 klasy pierwsze w 6 zawodach. Dodatkowo, w tym roku szkolnym wyłoniliśmy wśród uczniów klas pierwszych Oddział Przygotowania Wojskowego. 

Wkrótce rozpocznie się gruntowna modernizacja szkolnego internatu, na którą przeznaczona jest kwota blisko 6,5 miliona złotych.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom samych sukcesów oraz satysfakcji z osiąganych wyników i z pracy.