Przejdź do treści

Bieg Niepodległości w Białymstoku

Bieg Niepodległości w BiałymstokuW dniu 10.11.2022r. uczniowie zespołu zawodników z ZST Czartajew wystartowali w przełajowym VI Biegu Niepodległości w Białymstoku. Bieg został zorganizowany przez Wojewódzką Komendę Policji w Białymstoku. Na trasie w lesie o długości 3000m  ustawiono szereg przeszkód (przeskoki przez wały, slalomy, czołganie, podbiegi), które spowodowały ,że bieg był ekstremalnie trudny do pokonania i samo jego ukończenie było nie lada wyczynem. Mimo tego na trasie stanęło ok. 500 odważnych zawodników. Nasi reprezentanci stanęli na wysokości zadania, wszyscy ukończyli bieg zajmując czołowe miejsca: 8. Marek Majewski, 9. Marek Kubeł, 12. Kacper Turczuk, 16. Mateusz Majewski, 21. Zaremba Kamil, 32. Lewaciuk Patryk.

 Stanisław Kubeł