Przejdź do treści

Wigilia w Internacie

wigilia w internacieŚwięta Bożego Narodzenia są pełne pięknych tradycji i podniosłego nastroju - tak było w dniu wczorajszym w internacie, gdzie cała społeczność internatowa wraz z zaproszonymi gośćmi: Starostą Powiatu Siemiatyckiego Markiem Boblem, z Wicestarostą Powiatu Siemiatyckiego Sylwestrem Zgierunem, dyrekcją szkoły, z nauczycielami, pracownikami, spotkała się na Wigilii w internacie. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna, w której wystąpili wspólnie razem uczniowie, nauczyciele i zaprzyjaźniony zespół EFEKT SYNERGICZNY, czyli Anielska Nutka - działający przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Czartajewie. Piękny gest wykonała gospodyni wieczoru, kierownik internatu Dorota Jaszczuk - dzieląc się chlebem ze wszystkimi zebranymi. Przy wspólnej modlitwie przełamano się opłatkiem. Wieczór upłynął w świątecznej i rodzinnej atmosferze przy wspólnej kolacji Wigilijnej.