Przejdź do treści

Osobowość roku 2022

Pani Ewelina Jabczyk, nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku technik ekonomista w ZST Czartajew, otrzymała nominację Kolegium Redakcyjnego do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii: Działalność społeczna i charytatywna. Plebiscyt organizowany jest przez „Kurier Poranny” i „Gazetę Współczesną”, które doceniło Panią Ewelinę za reprezentowanie szkoły i wspieranie młodzieży. W 2022 roku ZST Czartajew zajął III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Solidarna Szkoła 2022” organizowanym przez Fundację Św. Mikołaja. Gratulujemy nominacji Pani Ewelinie, a nam nie zostało nic innego jak tylko pomóc Jej w osiągnięciu celu poprzez głosowanie na stronie: https://poranny.pl/p/kandydat/ewelina-jabczyk%2C3304251/

Głosowanie będzie trwać do wtorku 21 lutego do godz. 20:00 Głosujmy, ponieważ jest to również NASZ WSPÓLNY CEL!