Przejdź do treści

Dzień przedsiębiorczości

W jaki sposób wykorzystać swoje zdolności, umiejętności, zrealizować marzenia, mieć wokół siebie życzliwe osoby i odnieść sukces zawodowy - o tym mówiła pani Grażyna Putkowska podczas spotkania z uczniami w Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie. Rodzina Putkowskich z powodzeniem prowadzi niewielką masarnię i serowarnię w Rotkach koło Drohiczyna. Produkty można nabyć na miejscu i w sklepach firmowych „ Dażynka – Nadbużańskie Smaki”.

  • Jakie cechy trzeba posiadać, aby zostać przedsiębiorcą?
  • Jak wykorzystać umiejętności menadżerskie?
  • Jak prowadzić działalność handlową, nawiązywać kontakty i współpracować z innymi przedsiębiorcami w regionie?
  • Co zrobić, aby pozyskać wielu klientów i zatrzymać ich na dłużej?

Przykład pani Grażyny pokazuje, że można znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania, a to spotkanie być może będzie dla niektórych inspiracją do założenia w przyszłości własnej działalności gospodarczej w wybranym przez siebie obszarze.