Przejdź do treści

Absolwenci technikum mechanicznego mają szanse na pracę w firmie Pronar

pronar - logoMłodzież, która podejmuje naukę w naszym zespole szkół, po ukończeniu technikum mechanicznego ma zapewnioną pracę na miejscu, w rodzinnych stronach - w przedsiębiorstwie PRONAR w Siemiatyczach.

Zachęcamy rodziców, którzy już teraz zastanawiają się nad wyborem zawodu dla swoich dzieci, do skorzystania z oferty naszej Szkoły. Nauka w technikum mechanicznym w Czartajewie zapewnia wysoki poziom przygotowania zawodowego, dzięki doskonale wyposażonym nowoczesnym pracowniom oraz dzięki współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami, m. in. z Pronarem.

Tegorocznych absolwentów naszego technikum w zawodzie technik mechanik zachęcamy do odwiedzenia strony, na której znajdują się aktualne oferty pracy w tym przedsiębiorstwie. Poniżej zamieszczamy materiały informacyjne o firmie PRONAR SP. Z O.O. oraz prezentację wideo firmy.