Przejdź do treści

Pokaz urządzeń techniki sanitarnej

    W dniu 30. 05. 2018 klasa III Technikum Obsługi  Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej uczestniczyła w pokazie firmy „Grohe” dotyczącym armatury sanitarnej. Przedstawiciele producenta zaprezentowali najnowsze osiągnięcia  w technice sanitarnej. Największym zainteresowaniem cieszyła się toaleta myjąca  ciepłą wodą , suszarką , pochłanianiem zapachów oraz automatycznym otwieraniu i zamykaniu po wykryciu ruchu. Duże wrażenie zrobiły także baterie kuchenne , które mogły dostarczać wodę przefiltrowaną, schłodzoną ,wrzątek do parzenia kawy lub herbaty, a nawet wodę gazowaną. Na koniec uczniowie otrzymali gadżety firmowe.

     Korzystając z okazji  przebywania na terenie sklepu hydraulicznego pan M. Sętorek zaprezentował budowę  kotła na pellet oraz kotła gazowego.

     Pokaz odbył się na terenie  firmy „Probud”z Siemiatycz. Chcemy  podziękować właścicielowi Panu W. Żero oraz pracownikom za zaproszenie i uczestnictwo w pokazie.