Przejdź do treści

Kolejne Zajęcia Oddziału Przygotowania Wojskowego

     20 kwietnia 2022r. odbyły się kolejne zajęcia Oddziału Przygotowania Wojskowego istniejącego w naszej szkole. Pod czujnym okiem podoficerów XIV Batalionu Lekkiej Piechoty z Hajnówki nasi kadeci doskonalili elementy musztry indywidualnej i zespołowej oraz zapoznawali się z obsługa radiostacji RRC-3501.

Zajęcia Oddziału Przygotowania Wojskowego

zajęcia OPW     18 i 19 stycznia 2022 r. w naszej placówce odbywały się kolejne zajęcia kadetów z Oddziału Przygotowania Wojskowego. We wtorek i środę uczniowie poznawali zasady konfiguracji sprzętu i wyposażenia indywidualnego oraz musztry zespołowej pod okiem żołnierzy XIV Batalionu Lekkiej Piechoty z Hajnówki. Już wkrótce naszej młodzieży zostaną zakupione mundury.

     Od września 2021 proponujemy wszystkim uczniom klas pierwszych, niezależenie od wybranego kierunku nauki w technikum, dodatkowe zajęcia w ramach Oddziału Przygotowania Wojskowego (OPW). 

Czytaj więcej...

Oddział Przygotowania Wojskowego

oddział przygotowania wojskowegoOd września 2021 proponujemy wszystkim uczniom klas pierwszych niezależenie od wybranego kierunku nauki w technikum, dodatkowe zajęcia w ramach oddziału przygotowania wojskowego.

Procedura uzyskania pozwoleń z Ministerstwa Obrony Narodowej, Kuratorium Oświaty i Starostwa Powiatowego jako organu prowadzącego szkołę, zakończyła się pomyślnie.

Czytaj więcej...