Przejdź do treści

"Grecka mobilność po kompetencje" - uczniowie ZST Czartajew w Grecji

grecka mobilność po kompetencje     Dnia 3 października 2021r. wcześnie rano, grupa 15 uczniów z ZST wraz z 3 opiekunami wyruszyła w podróż do Grecji w ramach programu Erasmus+ „Grecka mobilność po kompetencje”.

     Dojechaliśmy szczęśliwie w poniedziałek na godzinę 18.00 do San Panteleimon. Po kolacji udaliśmy się na zasłużony odpoczynek.

     Dzisiejszy dzień - relaks na plaży po śniadaniu. Po obiedzie rozpoczynamy zwiedzanie okolicy.

Informacje dla wyjeżdżających na praktyki do Grecji

Informacje dla wyjeżdżających na praktyki do Grecji

w dniach 22.10.2017 do 11.11.2017:

 

"Ekonomista i informatyk na europejskim runku pracy"

Zagraniczne praktyki uczniów technikum ZSR w Czartajewie – relacja z pobytu w Grecji

     W dniach 19 marca - 2 kwietnia 2017 r. grupa 30 uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Czartajewie brała udział w praktykach zagranicznych w Grecji w ramach programu Erasmus + i PO WER. Byli to uczniowie technikum w zawodzie technik mechanik oraz technik informatyk. Po 34 godzinach podróży przez Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię młodzież wraz z dwójką opiekunów szczęśliwie dotarła do hotelu San Panteleimon nieopodal miejscowości Leptokaria na Riwierze Olimpijskiej. Zakwaterowani zostali w przestronnych pokojach dwu lub trzyosobowych z  widokiem na ośnieżone wierzchołki masywu Olimpu i rozległą plażę nad Zatoką Termajską.

Czytaj więcej...

Projekt Erasmus+ praktyki 01.04.2017

1.04.2017 - zaraz po śniadaniu wyjeżdżamy do Polski. Ostatnie pamiątkowe zdjęcia, spojrzenie na Olimp, hotel i na plażę. Przed nami ponad 30 godzin podróży.

Planowany powrót do Czartajewa w niedzielę około godziny 19:00.