Formularz zgłoszenia udziału w VI Zjeździe Absolwentów ZST w Czartajewie 17-18.09.2022 r.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego pragniemy poinformować, że planowany we wrześniu 2020 roku VI Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie (dawniej Zespół Szkół Rolniczych, pierwotnie Państwowe Technikum Rolnicze) zostaje przełożony na 17 - 18 września 2022 r. Harmonogram oraz szczegółowe informacje będą pojawiać się sukcesywnie w późniejszym czasie. Już dziś zapraszamy do udziału.

Bliższych informacji udziela sekretariat ZST w Czartajewie, ul. Długa 130, tel. 85 655 28 70


Nazwisko:*
Imię / Imiona:*
Email:
Telefon:
Rok ukończenia szkoły:*

Deklaracja udziału w balu absolwentów: *
tak       nie

* Wypełnienie formularza oznacza jednocześnie zgodę na zamieszczenie informacji oznaczonych gwiazdką na poniższej liście uczestników Zjazdu Absolwentów. Telefon oraz email będą wykorzystywane wyłącznie do ewentualnego kontaktu Szkoły lub Organizatorów Zjazdu z absolwentami i nie będą udostępniane.


Lista uczestników VI zjazdu absolwentów ZST w Czartajewie

L.p.NazwiskoImięRok ukończeniaUdział w balu
1.Śmiechowska (Butkiewicz)Justyna2002tak
2.ŁopuskiDariusz2004tak
3.ŁukaszczukStanisław1967
4.ŁukaszczukStanisław1967
5.Żabiński Mikołaj1967tak
6.ŻeruńPiotr1987tak
7.Żeruń(Jakimiuk)Jolanta1988tak
8.BajenaAnna2002tak
9.Bajena - ZarembaKrystyna1967
10.BalejkoKamil2003tak
11.BancarzewskiAndrzej1960tak
12.BarańskaIrena1974tak
13.BarwiejukAleksander1969tak
14.BernaziukStanisław1973tak
15.Bershka GałanIzabela1981
16.BerskaGrazyna1973
17.Borucka Beata2000tak
18.BorysiukMałgorzata2001
19.Borzym(Krynska)Ewa 1990tak
20.Brach (Niewiarowska)Iwona1988tak
21.ChaniewiczJózef1970
22.charytonsylwester1969tak
23.ChomickiAdam2002tak
24.CichockaEwelina2000tak
25.Dawidziuk Paweł2006tak
26.Dawidziuk Piotr2001tak
27.DereszKrzysztof1983
28.Derewońko Beata2000tak
29.DerewońkoDanuta 1974tak
30.DerpeńskaMariola1997tak
31.Dmitruk (Błaszczuk)Emilia1990tak
32.DolińskiJan1973tak
33.Dolinska / JurczukHelena1969tak
34.Dolinska / JurczukHelena1969tak
35.Dolinska/ JurczukHelena1969tak
36.Fałek (Puch)Helena 1974tak
37.Faszcza-Lipska (Błażuk)Barbara Krystyna1972
38.Filnowcz Borys 1974tak
39.Filnowicz Bozena1974tak
40.Górska (Wróblewska)Barbara1988tak
41.GlińskaIzabela1997tak
42.GolańskaUrszula 1982tak
43.GolcEdward-Wojciech1987tak
44.GolcEdward-Wojciech1987tak
45.GorczycaEugeniusz Stanisław1975tak
46.JakimiukAnna1971
47.JaszczukAdam1994tak
48.Jaszczuk Dorota1998tak
49.Juchimowicz (Kamieńska)Jowita2001
50.KamińskiZdzisław1970tak
51.Kapelko(Gwóźdź)Jolanta1990tak
52.Karafioł (Twarowska)Irena1990tak
53.KarolewskaMonika 2000tak
54.Kisiel Agnieszka 2000tak
55.KlujewskiJan1967
56.KOŻUCHOWSKAKATARZYNA2002tak
57.KociołekJózef1970tak
58.KonickiMichał2002tak
59.Korzeniewska (Zinkiewicz)Zofia1976tak
60.KorzeniewskiKamil2002tak
61.KosińskaMonika2002tak
62.KosińskiSebastian1998tak
63.KowalczykPaweł2001tak
64.KrasowskiWojtek1999tak
65.Krasowski Andrzej1982tak
66.Kryszczuk (Szcześniak)Anna1977tak
67.KrześlińskaTeresa1970
68.KuźmiukElżbieta2000tak
69.KućKazimierz1970
70.KucharewiczJerzy1979
71.KusmierzKamil2006tak
72.Leoniuk(Wielogorska)Beata1999tak
73.MajewskaDanuta1974tak
74.MalczewskaKatarzyna2000tak
75.MalczewskiSebastian2001tak
76.MalinowskiRyszard Tomasz1984tak
77.MARCULEWICZSTANISŁAW1981tak
78.Marjańska Anna-Marzanna1990tak
79.MazurukTomasz2002tak
80.MędzaTomasz2000tak
81.MendryckaAnna2000tak
82.MioduszewskiTadeusz1973tak
83.MioduszewskiTadeusz1973tak
84.Moczulska Barbara 1985tak
85.MorzyNorbert 2002tak
86.Motylewicz Agnieszka 2002tak
87.MularczykAdam1990tak
88.OlędzkiMirosław1981tak
89.OleksiukMaria1988tak
90.OleszczukWojciech 2002tak
91.OlszewskaAnna1974tak
92.Perlejewski Stanisław1975tak
93.PierlejewskiRyszard1969tak
94.PiotrowskaKatarzyna Dorota2000tak
95.PoletyłoIwona2006tak
96.Prochowicz (Groch)Diana 2003tak
97.puchalska gregorczukanna19721972
98.puchalskitadeusz1970
99.PugacewiczMirosław1977tak
100.Radziszewska (Lubowicka)Stanisława1974tak
101.RemieszJarosław2001tak
102.Repliński Tomasz2001tak
103.RomańczukJerzy1979tak
104.Rudzka KucharewiczAlicja1979
105.RusekHenryk1970
106.SacharczukBarbara 1985tak
107.Sadowska Elwira 1999tak
108.SiczukJoanna2000tak
109.SiekierkoBogdan1979tak
110.SiekierkoAnna 1982tak
111.Sielicka Emilia Maria1997tak
112.SimoniukPaweł 2002tak
113.Simoniuk (Bazurowicz)Krystyna1970
114.SUPRUNTOMISLAW1981tak
115.SuprunTomisław1981tak
116.sycewiczandrzej1982tak
117.SzarkowskaHelena1979
118.SzmurłoKrzysztof1999tak
119.SzostakPaweł 1997tak
120.SzymanskiJaroslaw1985tak
121.Szyszko-ProkopAlicja1973
122.Szyszko-ProkopAlicja1973
123.Tarasiuk(Adamska)Marzanna1990tak
124.Tatarczuk-GorczycaMaria Jolanta1975tak
125.TkaczTeresa1973tak
126.TkaczTeresa1973
127.TkaczykKatarzyna2006tak
128.Tymińska - KacprowskaMarta1998tak
129.TyminskiAndrzej1973tak
130.TymosiakAgnieszka1985tak
131.TymoszukIzabela2002tak
132.WakulukEmilia2004tak
133.WakulukMaciej2002tak
134.Warszycki Igor2006tak
135.WładysiukŁukasz2000
136.WęgrzyniakCzesław1970
137.WińskaMarlena2002tak
138.WilińskiMarcin2000tak
139.Wilinska Elżbieta 1995
140.WojciukKatarzyna2007tak
141.WojciukJózef1971
142.WojtkowskaJustyna2002tak
143.Wyszyński Jan1969tak
144.ZaleskaEdyta2002tak
145.ZarembaLudwik2001tak
146.ZarembaHenryk1973
147.ZDROJEWSKAWALENTYNA1973tak
148.ZdrojewskiTomasz2000tak
149.Zdrujkowska ( Szyszkowska)Elżbieta1971
150.Zdunek (Szczygłowska)Elżbieta1969tak