- Odsłon: 102
W rozegranych 5 lutego Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym udział wzięło 25 uczestników . Rywalizacja przebiegała systemem do dwóch przegranych meczy.
Wśród dziewcząt najlepszą okazała się Gabriela Wojtkowska z klasy IV TE, wśród chłopców zwyciężył Jakub Mieluski z klasy I TI. Najlepsze trójki otrzymały medale oraz upominki ufundowane przez Dyrekcję szkoły.
Wyniki końcowe rywalizacji:
- Odsłon: 120

Już 02.02.2026 r. rusza rekrutacja do kolejnego projektu realizowanego w ramach przyznanej akredytacji z Programu Erasmus+.
W 2-tygodniowych praktykach zawodowych organizowanych we współpracy z greckim partnerem Olympus Education Services weźmie udział 24 uczniów klas IV kształcących się w zawodach:
- technik informatyk,
- technik elektryk.
Planowy termin mobilności: 15-28 marca 2026 r.
Miejsce: Leptokaria, Grecja
- Odsłon: 189
15.01.2026 r. w drohiczyńskim budynku Wyższego Seminarium Duchownego odbył się diecezjalny etap XXXVI Olimpiady Teologii Katolickiej.
Przybyłych uczestników i opiekunów przywitali ks. Krzysztof Mielnicki (odpowiedzialny w diecezji drohiczyńskiej za Olimpiadę) i ks. Jarosław Przeździecki (rektor WSD). Radość z przybycia uczestników zmagań wyraził również ks. Bp Piotr Sawczuk, który udzielił pasterskiego błogosławieństwa.
W tym roku tematem Olimpiady był „Chrzest i misja św. Ottona z Bambergu”. Do testu przystąpiło 16 osób z 8 szkół średnich z naszej diecezji. Naszą szkołę reprezentowały: Gabriela Czmut i Zuzanna Jaszczuk z 3 ekn, która otarła się o podium. Kolejna szansa za rok.
- Odsłon: 101
Michał Gumieniak - uczeń klasy IV TI otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów podczas uroczystości, która miała miejsce 12 stycznia 2026 r. w Białymstoku. Jest to prestiżowe wyróżnienie dla najwybitniejszych uczniów szkół ponadpodstawowych, przyznawane za wybitne osiągnięcia edukacyjne. Stypendium wręczała uczniom osobiście minister edukacji narodowej Barbara Nowacka. Jest to już drugie takie wyróżnienie dla Michała w kolejnym roku szkolnym.
Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów.
